icloud_photo_library_icon.png

کتابخانه عکس iCloud

 شما هیچ وقت بدون دوربین تان نبوده اید ، اکنون ، هیچ زمانی هم بدون عکسهایتان نخواهید بود 

هر عکسی که میگیرید اکنون در iCloud موجود خواهد بود . این موضوع به شما آزادی استفاده از آنها را در هر زمان و مکانی میدهد . و شما میتوانید هر عکسی هر چند قدیمی را در هر کجا که هستید ببینید . 

 

 

 

خاطرات ارزشمند شما در iCloud ذخیره خواهد شد

به محض فعال کردن این ویژگی بر روی ابزارتان ، کتابخانه عکس iCloud تمام عکسهای شما را در فرمت و سایز واقعی به همراه تمام مشخصات شامل RAW  ذخیره خواهد کرد . و هر زمانی که خواستید میتوانید آنها را با هر آی دیوایس یا همچنین از طریق وب دانلود کنید 

library_gallery1-ios 8

 

 

کتابخانه تان را پر کنید ، نه iDevice  تان را 

این کتابخانه به شما کمک میکند استفاده حداکثر را از فضای دیوایس خود ببرید . پس زمانی بیشتری را به عکس گرفتن اختصاص دهید و زمان کمتری برای طبقه بندی آن مصرف کنید ! این قابلیت همه ی عکسها را با کیفیت بالا ذخیره میکند ، پس میتوانید از دست نسخه های فشرده شده عکسها خلاص شوید . شما حداقل 5 گیگ فضای رایگان درiCloud دارید و   دریافت سایر حجم ها نیز از ماهی 99 سنت به بالا در اختیارتان خواهد بود . 

library_gallery2-e-ios8

 

 

اینجا ، آنجا ، همه جا ! طبقه بندی کنید

کتابخانه عکس iCloud عکسهای شما را بر حسب سال ، کلکسیون و غیره مرتب میکند . وقتی از iDevice خود استفاده میکنید میتوانید عکسهای مورد علاقه خود را علامت گذاری کنید ، آلبوم درست کنید و با Drag کردن عکسها ترتیب آنها را مشخص نمایید . 

library_gallery3-e-ios 8

 

 

یکبار ویرایش کنید ، در تمام ابزارهایتان مشاهد کنید .

بریدن ، صاف کردن ، بهبود کیفیت و اضافه کردن فیلتر به عکسها در نرم افزار عکس iOS 8  امکان دارد . به محض هر تغییری ، عکس ویرایش شده در iCloud  ذخیره شده و در تمام ابزارها قابل مشاهد خواهد بود . ضمناً ویرایش ها به صورت غیر مخرب است ! یعنی شما هر وقت از ویرایش عکس پشیمان شدید میتوانید به حالت اصلی بازگردید.  

library_gallery4-e-ios 8

 

 

تا کنون به این راحتی عکسهای خاطره انگیز و حتی عکسهایی که فراموش کرده بودید را پیدا نکرده اید ! 

iOS 8  جستجو برای عکسها را بسیار ساده کرده ، چه عکسی که هفته پیش در سفر جزیره کیش گرفته اید ، یا عکسی که سال گذشته در پیک نیک گرفته اید ، با یک حرکت میتوانید به آن دسترسی داشه باشید تا به اشتراک بگذارید ، ویرایش کنید یا فقط خاطرات خود را یادآوری کنید . 

find-e.jpg

 

جستجو در تمام کتابخانه تان 

حالا شما میتوانید از بین هزاران عکس خود در iDevice تان بر اساس زمان یا مکان، عکس تان را جستجو کنید . فرقی نمیکند سر کارتان باشید ، یا در قطار یا در رستوران . جستجوی عکس تا کنون به این سادگی نبوده است . 

 

پیشنهادات هوشمندانه دریافت کنید 

تنها با یکبار لمس جستجو ، شما انتخابهایی بر اساس آنچه برایتان مهم است دریافت خواهید کرد . با لمس صفحه برای بار دوم ، شما میتوانید از بین عکسهایی که در محدوده شما گرفته شده ، عکسهایی که سال گذشته در همین روز گرفته شده ، یا عکسهای مورد علاقه تان از ابتدا مورد جستجوی خود را بیابید . 

 

 

لحظه را ثبت کنید ، سپس در چند ثانیه آن را ویرایش کنید . 

سطح مهارت شما هر چه باشد ، شما میتوانید در همان نرم افزار عکس ، شاهکاری خلق کنید و نیازی نیست به سراغ MAC  خود بروید . نرم افزار عکس کار را برای شما انجام میدهد . 

 

 

composition_icon.png

ابزار ترکیب بندی هوشمند 

اگر ترکیب بندی عکسی را که ثبت کردید صحیح نیست نگران نباشید . نرم افزار عکس، خود زاویه با افق و ترکیب بندی را هوشمندانه اصلاح خواهد کرد . 

capture_composition-e-ios 8

 

 

adjust_icon.png

تنظیمات هوشمندانه

نور کلی عکس را با یک کنترل ساده تنظیم کنید . در پشت صحنه هم ، رنگ ، نور و کنتراست به صورت خودکار تنظیم خواهد شد . حتی اگر شما یک تازه کار باشید . 

 

 

 

capture_adjust_light-e.jpg

تنظیم نور 

با استفاده از لغزنده ی هوشمند نور دلخواه را بدست آورید 

 

 

 

capture_adjust_color-e.jpg

تنظیم رنگ 

برای آبی شدن آسمان ، یا پر شدن از رنگ 

 

 

 

capture_adjust_tune-e.jpg

تنظیم دقیق 

با استفاده از منوی اختصاصی میتوانید تنظیمات دقیقتری انجام دهید 

 

 

filter_icon.png

فیلترها و ابزارهای ویرایش 

با استفاده از هر کدام از فیلترهای طراحی شده توسط اپل ، عکس تان را برجسته کنید . iOS 8 امکان ایجاد فیلتر برای برنامه نویسان دیگر را نیز فراهم آورده است . 

 

 

 

capture_filters_builtin-e.jpg

فیلتر های پیش فرض را امتحان کنید 

زیبا ، جدی ، یا بامزه . با لمس صفحه به تجربه دلخواهتان برسید 

 

 

 

capture_filters_thirdparty-e.jpg

از فیلترهای سایر برنامه نویسان استفاده کنید 

توسعه دهندگان دیگر نیز میتوانند برنامه های خود را به اپلیکیشن عکس اضافه کنند 

 

 

روشی جدید اضافه شده است : ویدو های Time-lapse  ( گذر زمان )

تجربه ی ثبت غروب خورشید ، شلوغی خیابان یا باز شدن یک گل  چیزیست که قابلیت گذر زمان به شما می دهد .iOS 8  این امکان را به شما می دهد در فواصل زمانی ، سکانس ها را به صورت هوشمندانه ثبت کند . کافیست مدل مورد نظر و زمان را انتخاب و دکمه را فشار دهید . 

timelapse-e-ios 8

عطر و ادکلن