internetwork کار خود را از دی ماه 1392 شروع کرده و رویکرد رسانه ای این سایت ، آموزش ، ارائه راهکارها، راه حل ها و پوشش رویدادهای ویژه در زمینه ی فناوری به ویژه فناوری اطلاعات خواهد بود.

‎ بیشترین تمرکز ما بالا بردن سطح علمی کاربران و اطلاع رسانی بهتر در جنبه‌های مختلف در حوزه فناوری روز دنیا میباشد و می کوشیم تا از طریق  آموزش ، مدیریت رویدادهایی که با آن مواجه میشویم  و نحوه برخورد با آن را با بهترین راهکارها برای برطرف کردن مشکلات در این زمینه، به کاربران ارائه دهیم.

سطح محتوای آموزشی این سایت ، غالباً از سطح متوسط به بالا می باشد، بنابراین کاربر می بایست با مفاهیم عمومی در زمینه آموزش ارائه شده که عمدتا در حوزه ی IT  می باشد آشنایی داشته باشد، هرچند، همواره سعی بر این است انتقال اطلاعات با زبانی ساده و روان صورت گیرد.

اطلاعات، مقالات و آموزشهایی که در این سایت منتشر می‌شوند یا توسط خود نویسندگان سایت مستقیما نگارش می‌شوند یا از منابع خارجی و فارسی، ترجمه،  نگارش و تهیه می‌گردند.

در نظر داریم در آینده ای نه چندان دور از مقالات ، مطالب و آموزشهای تهیه شده توسط شما کاربران عزیز نیز بهره ببریم .

تابعیت این سایت ایرانی و مالکیت آن صد در صد خصوصی است. internetwork   محتوای خود را در امر اطلاع رسانی مستقل دانسته و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

 

عطر و ادکلن